Середа, 15.05.2024, 11:05
Головна » Архів матеріалів

В Чомонинській гімназії щорічно проводиться місячник «Увага! Діти на дорозі!». В рамках цього місячника в школі з 18.09 по 29.09 2023 року в гімназії пройшов Тиждень безпеки руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму. Класними  керівниками 1-9 класі проведено ряд виховних годин до даної тематики: «Правила дорожнього руху»(5-6), «Учи і поважай правила дорожнього руху» (8-9), «Безпека на дорозі» (7), «Дорога до школи»(1-4).

Маємо за мету, щоб кожна дитина нашого закладу почувала себе у безпеці, знала як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. І, сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

Закликаємо усіх учасників дорожнього руху бути свідомими і дотримуватись правил дорожнього руху!

Бережіть своє життя!!!

Переглядів: 64 | Додав: vaszil1 | Дата: 25.09.2023 | Коментарі (0)

У Чомонинській гімназії було проведено «Олімпійський тиждень». Учні впродовж тижня змагались у спритності, отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху , його ідеї та принципи.

У рамках Олімпійського тижня в нашій гімназії вчителем фізичної культури було проведено «Олімпійський урок на тему: «Історія Олімпійського руху». До проведення олімпійського тижня долучились класні керівники. У 1-4 класах було проведено виховні години на тему: «Здоровим бути – з спортом дружити», у 5-9 класах «Досягнення Українських спортсменів». Впродовж тижня учні взяли участь у слідуючих заходах:

 Олімпійський урок 1-9 кл.

 Змагання з міні футболу 5-9 кл. (хлопці)

 Естафетний біг 4х100 м. для дівчат та хлопців.

 Біг на витривалість 5-9 кл.

 Перетягування канату 5-9 кл.

 Змагання з волейболу між командами 7-9 кл.

 Змагання «Олімпійська надія» 5-7 кл.

Олімпійський тиждень був насичений, цікавий та змістовний, а учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій повертались додому.

Переглядів: 66 | Додав: vaszil1 | Дата: 15.09.2023 | Коментарі (0)

1вересня -День знань і старту нового навчального року.

Хочеться побажати, щоб він запам'ятався всім довгоочікуваними зустрічами, цікавими знайомствами, позитивними емоціями та хорошим настроєм. Нехай цей рік стане роком великих починань, досягнень нових вершин, а успіхи та прагнення до знань будуть вашими постійними супутниками. Велику, дружню, шкільну родину поновила зграйка маленьких першокласників. Так, у новому навчальному році за знаннями до освітнього закладу прийшло 25 першачків Успіхів у навчанні, мирного неба, творчої наснаги, міцного здоров'я всім побожав директор гімназії Надь Олександр Олександорович.

Переглядів: 72 | Додав: vaszil1 | Дата: 01.09.2023 | Коментарі (0)

A Màltai Szeretetszolgálat Beregszászi járási szervezete által szervezett játéknap a Csongori Gimnáziumban

2023. június 9.

Переглядів: 118 | Додав: vaszil1 | Дата: 09.06.2023 | Коментарі (0)

A Csongori Gimnáziumban ismét megszólalt az utolsó csengő, amely 33 diákot búcsúztatott a 2022-2023-аs tanévben. A ballagó diákok jókívánságaikkal átadták a nyolcadikosoknak a vándorbotot, majd átvették tarisznyájukat és elindultak elbúcsúzni diáktársaiktól és egykori iskolájuktól. Nagy Sándor, a Csongori Gimnázium igazgatója búcsúzott a ballagó diákoktól, majd megköszönte a tanulók odaadó munkáját, amelyet a járási és a megyei tantárgyi versenyeken elértek. A ballagó diákok verssel és dallal köszönték meg tanáraiknak és szüleiknek fáradhatatlan munkájukat, majd átnyújtották tanáraiknak virágaikat. A fellépők között voltak nyolcadik és első osztályos tanulók, Hadar Géza és Váradi Vanessza osztályfőnökök is búcsúztak ballagó diákjaiktól. A rendezvényen ifj. Pocsai Sándor lelkipásztor mondott áldást a ballagó diákok jövőjéért. A ballagás a Szózat eléneklésével ért véget.

Переглядів: 101 | Додав: vaszil1 | Дата: 02.06.2023 | Коментарі (0)

23 травня Україна вшановує пам’ять всіх Героїв, які боролися за суверенітет і незалежність нашої країни та зараз виборюють нашу свободу, територіальну цілісність та право жити у всільній, незалежність державі. Це свято одночасно горде й сумне, оскільки багато українських героїв заплатили життям за свою країну
План-проведення заходів
1.Виховна година: 23 травня – День Героїв України
2.Перегляд та обговорення навчального відео про День Героїв
3.Бесіда: «Закарпатці, які загинули у війни з росією»
4.Фотовиставка: «Наші Герої»

Переглядів: 94 | Додав: vaszil1 | Дата: 01.06.2023 | Коментарі (0)

Iskolánkban újabb ünnepségre került sor 2023 május 24-én. 26 gyerek búcsúzott az alsó tagozattól.

Dalokkal, táncokkal, és versekkel tették színesebbé az ünnepet.

Végezetül osztályfőnökük, Tamási Irénke, iskolánk igazgatója, Nagy Sándor és igazgatóhelyettese, Kuzma Oleszja sok szerencsét kívánt a továbbiakban.

Переглядів: 98 | Додав: vaszil1 | Дата: 26.05.2023 | Коментарі (0)

Május 19-én a Csongori Gimnáziumban sor került az 1. osztályosok ABC búcsúztatójára. 13 kisdiák csillogó szemekkel ünnepelte, hogy életük következő állomásához elérkeztek. Megtanulták az ABC minden betűjét. Versekkel, dalokkal mutatták be az első évben tanultakat, előadásuk bizonyította, hogy nem volt hiábavaló iskolába járni, mert immár igazoltan elsajátították az írás-olvasás fortélyait.

Переглядів: 103 | Додав: vaszil1 | Дата: 19.05.2023 | Коментарі (0)

26 квітня  ми відзначили 37-мі  роковини аварії на Чорнобильській АЕС. Це день пам’яті про саму катастрофу і загиблих в ній, а також героїзму працівників станції, ліквідаторів, пожежників, медиків і всіх людей причетних до ліквідації наслідків аварії. Скільки б не минуло років, ця дата завжди буде в нашій пам’яті як чорна сторінка в історії України.

Переглядів: 103 | Додав: vaszil1 | Дата: 26.04.2023 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 46 47 »