Четвер, 02.05.2024, 02:16
Головна » 2017 » Лютий » 20 » 20 лютого – День Героїв Небесної Сотні
20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

»Як журавлі , що ринули у небо,
Покинувши цей грішний світ
Лишили по собі кривавий,
Та героїчний слід…

Вони не думали, що буде
Не думали про щастя чи добро.
Вони ішли..Ішли назустріч смерті,
І страху зовсім не було.

Небесна Сотня- герої незборені,
Найкращі , найвідважніші сини,
Яскравим сяйвом в небі засвітились,
Щоб інші мріяли, любили і жили.

Герої не вмирають!»

Пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Третій рік поспіль 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні. Цього пам’ятного дня у нашому навчальному закладі відбуваються заходи, які нагадують та не дають забути про страшні події сьогодення.

Організовано та проведено Свято під гаслом ««Герої не вмирають» . Учнівським колективом вшановано пам’ять Героїв хвилиною мовчання. Вчителем історії підготовлено презентацію :

«Мамо, не плач...». Учні взяли активну участь у конкурсі на кращі учнівські твори, шкільні стінгазети, присвячені історії боротьби українського народу за державний суверенітет і територіальну цілісність України.

Пам’ятаємо і шануємо! Герої не вмирають!

Переглядів: 539 | Додав: vaszil1 | Рейтинг: 0.0/0