Понеділок, 06.05.2024, 22:10
Головна » 2015 » Травень » 7 » Цивільна оборона - 2015.05.06
Цивільна оборона - 2015.05.06

В школі згідно плану роботи проводився День цивільного захисту 06.05.2015 року. З метою вироблення в учнів умінь, навичок чітко і грамотно діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту здоров'я та життя, вдосконалення теоретичних знань та практичних навичок всіх учасників навчально-виховного процесу у захисті від наслідків стихійних лих і надзвичайних ситуацій, під які може підпадати кожна школа, був виданий наказ від 20.04.2015 року № 22 «Про організацію і проведення Дня Цивільної оборони в загальноосвітньому навчальному закладі», а також відповідно до наказу був розроблений план проведення Дня Цивільного захисту. В цей день була проведена загальношкільна лінійка, присвячена відкриттю Дня ЦЗ. Був даний сигнал«Повітряна тривога» з метою перевірки організованого виходу учнів, вчителів, техперсоналу із приміщення школи.
В початкових класах проводились вікторини, рольові ігри з Основ здоров'я, змагання, до програми включались від однієї до декількох вправ, тренувань, відпрацьовувалися дії за сигналом оповіщення в разі виникнення надзвичайних ситуацій по класах. В 5-9 класах були проведені вікторини ЦЗ, відкриті уроки; змагання, естафети.

Переглядів: 529 | Додав: vaszil1 | Рейтинг: 0.0/0