Понеділок, 06.05.2024, 14:35
Головна » 2019 » Травень » 10 » ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ - 10.05.2019
ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ - 10.05.2019

10 травня 2019 року в школі був проведений День цивільного захисту.

Директор школи Надь О.О. відкрив урочисту лінійку, на яку зібралися всі учасники навчально-виховного процесу під сигнал – тривоги. Основною метою Дня ЦЗ стали: удосконалення форм і методів при організації та виконанні ситуацій техногенного характеру, набуття практичних навичок у діях за сигналами оповіщення ЦЗ та при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного характеру, практична перевірка здатності дітей грамотно і чітко діяти для захисту свого здоров’я та життя в надзвичайних ситуаціях.

За програмою проведення заходу в 1-9 класах відбулися цикли тематичних уроків, виховні години. Учнями 6-9 класів підготовлені стінгазети, реферати з даної тематики та їх захист. Вчителем Кушнір З.Ю. підготовлено виступ «Наші дії у надзвичайних ситуаціях», Годор Г.Г. –вчителем біології та вчителем основ здоровя Дьєрдь Е. Т. було підготовлено та проведено майтер-клас з надання першої долікарняної допомоги в разі уражень внаслідок надзвичайних подій.

Відбулося практичне відпрацювання евакуації учнів, працівників школи, учасників заходу.

Показові тренувальні заходи закінчилися підведенням підсумків Дня цивільного захисту.

Переглядів: 388 | Додав: vaszil1 | Рейтинг: 0.0/0