Понеділок, 06.05.2024, 19:23
Головна » 2016 » Грудень » 3 » День Інвалідів
День Інвалідів

3 грудня весь світ відзначає день інвалідів. Проведення Міжнародного дня інвалідів спрямовано на привернення уваги до проблем івалідів, захист їх гідності, прав та благополуччя, на переваги, які отримує суспільство від участі інвалідів в політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства.

У нашому навчальному  закладі проведено ряд виховних годин,лекцій,бесід, уроки доброти на тему  «Дивись на нас, як на рівних»; Влаштовано акцію «Милосердя» на підтримку випускниці нашаї школи Бакша Естер. Педагог організатор з активом школи закупили для дівчинки солодкі подарунки, розвиваючі ігри, канцтовари та провідали її. Давайте не забувати про те, що вони живуть поруч з нами!

Переглядів: 537 | Додав: vaszil1 | Рейтинг: 0.0/0