Четвер, 09.05.2024, 18:56
Головна » 2022 » Квітень » 22 » Міжнародний День Землі - A FÖLD NAPJA
Міжнародний День Землі - A FÖLD NAPJA

Як святкують День Землі, що означає ця подія і чому кожному з нас необхідно про неї пам'ятати
Турбота про нашу планету - важлива місія, яку активно пропагують учасники еко-руху по всьому світу. Вплив людини на навколишнє середовище настільки згубний, що в останні десятиліття ризик екологічної катастрофи збільшився в рази.

Перша екологічна акція відбулася в цей день в 1969 році.
Відтоді третій тиждень квітня щорічно відзначався як тиждень Землі.
Мета цього дня – звернути увагу на проблеми навколишнього середовища. Більшість з них стосуються питань охорони навколишнього середовища, глобального потепління, збереження рослинності на планеті.

Вчителі виховують в учнів любов до природи, бережливе ставлення до її багатств. Учні розуміють, що свято відзначається для того, щоб звернути увагу людства на те, що багатства Землі потрібно берегти, щоб передати їх наступним поколінням людей.

Переглядів: 226 | Додав: vaszil1 | Рейтинг: 0.0/0