Субота, 27.11.2021, 03:22
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Вересень » 29 » Pedagógusnap - 2017
14:40
Pedagógusnap - 2017

Az iskolai élet egyik kiemelkedően fontos ünnepe a Pedagógusnap. E napon a diákok tisztelegnek a pedagógusok erőn felüli munkáik előtt.

2017 szeptember 29-én a Csongori Általános Iskolában megrendezésre került a pedagógusnapi ünnepség. Elsőként Nagy Sándor, iskolánk igazgatója köszöntötte a pedagógusainkat. Utána iskolánk alsó és felső tagozatos tanulói vidám jelenetekkel, táncokkal és verses-zenés összeállításokkal köszöntötték tanáraikat, tanítóikat. Elhangzottak magasztos gondolatok is, tiszteletet, megbecsülést tanúsító versek, amelyek arra bátorították pedagógusainkat, hogy a külső hatások és a kívülről érkező problémák ellenére maradjanak meg hivatásukban.

Переглядів: 461 | Додав: vaszil1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: