Середа, 01.05.2024, 12:58
Головна » 2021 » Вересень » 19 » Про проведення превентивного заходу "Увага! Діти на дорозі"
Про проведення превентивного заходу "Увага! Діти на дорозі"

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

З 01 по 10 вересня 2021 року в рамках проведення превентивного заходу  "Увага! Діти на дорозі" у Чомонинській гімназії проходили профілактичні заходи щодо безпеки дітей під час дорожнього руху.

Класними  керівниками 1-9 класі проведено ряд виховних години до даної тематики: «Правила дорожнього руху»(6-А), «Учи і поважай правила дорожнього руху» (8-А), «Безпека на дорозі» (6-Б), «Дорога до школи»(1-А).

Школярі з захопленням взяли участь у конкурсі малюнків  щодо доцільності використання пасків безпеки, дитячих крісел, світло- відбиваючих елементів, правил безпеки при перетинанні залізних переїздів та  вікторині знавців Правил дорожнього руху «Мій друг –дорожній рух».

Проведені заходи були цікавими, змістовними і сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху.

Переглядів: 239 | Додав: vaszil1 | Рейтинг: 0.0/0