Субота, 04.05.2024, 21:21
Головна » 2016 » Квітень » 27 » Семінар
Семінар

26 квітня 2016 року  наша школа радо приймала гостей, учасників семінару-практикуму вчителів угорської та української мови шкіл з угорською мовою навчання.  Семінар проходив за темою «Використання форм і методів навчання спрямованих на розвиток культури мовлення», яка є надзвичайно актуальною і важливою .  Адже, однією з перших турбот вчителя при роботі з дітьми над їх мовою повинна бути   турбота про змістовність дитячих висловлень, про їх логічність  й правильність. Розвивати мову, чи, як говорив К.Д.Ушинський,  дарунок слова дитини,— це майже те ж, що розвивати його мислення, тому що мова тісно пов'язана з думкою.

Вчителем української мови  Лесечко Е.І.  проведено відкритий урок у 7 класі на тему «Твір –опис діяльності людини у публіцистичному стилі «Моя перша писанка»»

Вчителем угорської мови Надь А.Е. проведено відкритий урок у 6 класі  на тему «Фразеологізми.Прислів’я та приказки».

Сподіваємося на те, що в учасників семінару залишаться лише хороші враження від нашої школи.

Переглядів: 529 | Додав: vaszil1 | Рейтинг: 0.0/0