Неділя, 05.05.2024, 21:25
Головна » 2014 » Березень » 6 » Шевченківський день - 2014.03.06
Шевченківський день - 2014.03.06

Минуло 200 років від дня народження  Т.Г. Шевченко - славного сина українського народу, але й сьогодні його слово живе серед нас. Тарас Шевченко - символ чесності, правди і безстрашності, великої любові до людини. Вся творчість великого Кобзаря зігріта гарячою любов’ю до Батьківщини, пройнята священною ненавистю до ворогів і гнобителів народу. Його думи, його пісні, його полум’яний гнів, його боротьба за світлу долю трудового люду були думами, піснями, гнівом і боротьбою мільйонів. У нашій школі була проведена літературно- музична композиція «Слався, Тарасе», присвячена 200-річчю з дня народження Великого Кобзаря. Її підготували вчителі української мови та літератури, педагог-організатор та бібліотекар школи. Учениці 9 класу ознайомили нас із сторінками життя Тараса Шевченка, декламували вірші поета та виконували пісні на його слова.  Також оформлена виставка-портрет «Тарасові слова – то правда жива», яка знайомить  читачів з нелегким дитинством Тараса Григоровича Шевченка, з його поетичними та живописними творами. На виставці  можна побачити і  вишитий  портрет Кобзаря.

Переглядів: 533 | Додав: vaszil1 | Рейтинг: 0.0/0