Четвер, 09.05.2024, 14:43
Головна » 2022 » Вересень » 1 » Свято першого дзвоника
Свято першого дзвоника

1 вересня у Чомонинській гімназії пройшло свято Першого дзвоника. Після місяців карантину та невизначеності, спричинених війною, учні нарешті зайшли у свої класи.

Урочистості розпочалися хвилиною мовчання за загиблими у боях воїнами, після чого пролунав гімн.

Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників.  Цього року для  14 першокласників, які переступили поріг нашої школи, розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.

Директор закладу Надь Олександр Олександрович привітав та побажав щасливого навчального року учням,  терпіння та натхнення вчителям, успіхів, здоров’я  та мирного неба усім присутнім.

Переглядів: 155 | Додав: vaszil1 | Рейтинг: 0.0/0