П`ятниця, 03.05.2024, 22:11
Головна » 2020 » Жовтень » 21 » Тиждень цивільного захисту 16-21.10.2020 р.
Тиждень цивільного захисту 16-21.10.2020 р.

Протягом тижня з 16.10.2020 по 21.10.2020 року в школі проходив Тиждень знань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту. Завданням цього тижня було поглибити поінформованість та знання учнів з життєво необхідними знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я, виховання здорового покоління зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації.

У рамках тижня учні 8-9-х класів підготували виставку стіннівок, за змістом пов’язаних з небезпеками сучасного життя людини, цікаві реферати.

Учні 5-9-х класів переглянули навчальні фільми з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Класні керівники 1-9-х класів протягом тижня проводили години спілкування на теми: «Природні загрози».

Відбулося практичне відпрацювання евакуації учнів, працівників школи, учасників заходу.

Учнями 6-9 класів підготовлені стінгазети, реферати з даної тематики та їх захист. Директор школи Надь О.О. підготовлено виступ «Наші дії у надзвичайних ситуаціях», Годор Г.Г. –вчителем біології було підготовлено та проведено майтер-клас з надання першої долікарняної допомоги в разі уражень внаслідок надзвичайних подій.

Показові тренувальні заходи закінчилися підведенням підсумків Дня цивільного захисту.

Переглядів: 263 | Додав: vaszil1 | Рейтинг: 0.0/0