Субота, 04.05.2024, 19:37
Головна » 2021 » Серпень » 31 » Засідання Педагогічної ради Чомонинської гімназії
Засідання Педагогічної ради Чомонинської гімназії

Початок навчального року розпочався засіданням педради.

Педагогічна рада завжди дає необхідний старт для колективу, адже вона є фундаментом успішності.

На педагогічній раді було розглянуто та обговорено низку важливих питань. Було сформовано основні завдання і напрямки навчально-виховної, методичної діяльності закладу на 2021-2022 н.р.

Відбулося обговорення нормативних документів організації навчально-виховної роботи. Не залишилися без уваги і такі питання як затвердження педагогічного навантаження, організація протиепідемічних заходів, питання успішності учнів та підготовка матеріально-технічної бази закладу.

Атмосфера роботи була робочою та дружньою. За результатами педради прийнято ряд важливих рішень, які будуть визначати головний вектор роботи та розвитку гімназії.

Порядок денний:

1. Про підсумки роботи гімназії за 2020-2021 навчальний рік і завдання, які стоять перед педагогічним колективом на новий 2021-2022навчальний рік.

2. Про погодження Річного плану роботи гімназії на 2021/2022навчальний рік.

3. Про обговорення Освітньої програми навчального закладу та затвердження робочих навчальних планів.

4.  Про погодження тижневого навантаження вчителів гімназії на 2021-2022 навчальний рік.

5. Про затвердження режиму роботи гімназії.

6.Про адаптаційний період учні 5-их класів та оцінювання навчальних досягнень.

7. Про охорону праці учасників навчально-виховного процесу

Переглядів: 254 | Додав: vaszil1 | Рейтинг: 0.0/0