Субота, 04.05.2024, 18:38
Головна » 2013 » Травень » 03

Mottó "Az én erőm abban van, hogy versben mondom el magam, hiszen rajtam szüremlik át - kristály szűrőjén - a világ"

Переглядів: 527 | Додав: vaszil1 | Дата: 03.05.2013 | Коментарі (0)

Переглядів: 537 | Додав: vaszil1 | Дата: 03.05.2013 | Коментарі (0)

18 жовтня 2012 року в Чомонинській ЗОШ  був проведений семінар та засідання Мукачівського районного методичного обєднання вчителів фізичної культури.

«Фізичні вправи можуть замінити багато ліків, але жодні ліки в світі не можуть замінити фізичні вправи»

На засіданні методобєднання були представники майже сорока шкіл району.Головною метою  засідання  було обговорення теми: "Роль спортивних ігор для фізичного розвитку учнів" ,а також відвідування уроку у 6-А класі на тему:"Футбол". Урок проводив вчитель фізкультури Годор Гейза Гейзович.

Переглядів: 551 | Додав: vaszil1 | Дата: 03.05.2013 | Коментарі (0)

Учитель... Скільки мудрості, турботи в цьому слозі! Щасливий той, кому Бог подарував справжнього Вчителя - Педагога з великої літери. Без сумніву, кожен із нас за шкільні роки зустрічає багато вчителів. Одні з них проходять, немов стороною, від інших пам'ять відвертається... Однак є такі вчителі, які входять не лише в наше життя, а й у серце, у саму душу та залишаються там уже навіку..."Дай нам Боже бути такими вчителями.".......

Переглядів: 601 | Додав: vaszil1 | Дата: 03.05.2013 | Коментарі (0)

Інформація про стан підготовки захисту, зокрема "Дня ЦЗ" Чомонинської ЗОШ І-ІІ ступенів у 2012 році

В школі згідно плану роботи проводився День цивільного захисту 08.05.2012 року. З метою вироблення в учнів умінь, навичок чітко і грамотно діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту здоров'я та життя, вдосконалення теоретичних знань та практичних навичок всіх учасників навчально-виховного процесу у захисті від наслідків стихійних лих і надзвичайних ситуацій, під які може підпадати кожна школа, був виданий наказ від 20.04.2012 року № 34 «Про організацію і проведення Дня Цивільної оборони в загальноосвітньому навчальному закладі», а також відповідно до наказу був розроблений план проведення Дня Цивільного захисту. В цей день була проведена загальношкільна лінійка, присвячена відкриттю Дня ЦЗ. Був даний сигнал«Повітряна тривога» з метою перевірки організованого виходу учнів, вчителів, техперсоналу із приміщення школи.

В початкових класах проводились вікторини, рольові ігри з Основ здоров'я, змагання, до програми включались від однієї до декількох вправ, тренувань, відпрацьовувалися дії за сигналом оповіщення в разі виникнення надзвичайних ситуацій по класах. В 5-9 класах були проведені вікторини ЦЗ, відкриті уроки; змагання, естафети.

В процесі позакласної роботи та проведення практичних заходів в учнів формується здоровий спосіб життя, виробляються уміння щодо дій при виникненні надзвичайних ситуацій - при землетрусу та пожежі, вирішуються проблеми особистої і колективної безпеки, взаємодії з аварійно-рятувальними службами.

В 2-ому, 6-ому і 7-ому класах проводились уроки з питань надзвичайних ситуацій за темами цивільної оборони. В 5-9 класах ведеться урок «Основи здоров'я», під час яких в учнів виховуються якості свідомого і обов'язкового виконання установлених правил безпеки у навчально-виробничому процесі, норм безпечної поведінки в побуті та в умовах надзвичайних ситуацій; виховують почуття гуманного відношення до людини, яка потрапила в біду; навчають користуванню засобами індивідуального захисту і свідомим, грамотним діям у надзвичайних ситуаціях.

Переглядів: 565 | Додав: vaszil1 | Дата: 03.05.2013 | Коментарі (0)

У нашій школі була проведена літературно-музична композиція, присвячена 67 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Учні 7-8 класів продекламували вірші про війну. Память про загиблих вшанували хвилиною мовчання. Потім послухали пісню «Перемога» у виконанні української співачки Наталії Бучинської. На закінчення директор школи Надь О. О. відкрив історичні сторінки угорського народу у Другій світовій війні.

Переглядів: 523 | Додав: vaszil1 | Дата: 03.05.2013 | Коментарі (0)