Середа, 08.05.2024, 17:42
Головна » 2014 » Жовтень » 27

"Перемога в серцях поколінь..."

27-ого жовтня 2014р. у Чомонинській ЗОШ І-ІІ ступенів, пройшли заходи до 70 річниці визволення Закарпаття та України  від фашистських загарбників. У заході брали участь 5-9 класи школи. Педагог-організатор Годор Т. Б., бібліотекар школи Молнар Е. Т.  та вчитель історії Вінник С. І. підготували різні фото- та відеодокументи присвячені цим подіям, де висвітлені ці історичні події. Вчителька історії акцентувала увагу присутніх на те, як важливо шанувати пам'ять тих людей, які віддали своє життя за визволення території України від німецького панування. Учениці 8-9 класів ознайомили найважливіші моменти цих подій. Чотири роки війни були страшними роками, які спіткали Україну, адже її територія була повністю окупована.

Наш обов'язок - пам'ятати загіблих‚  шанувати ветеранів, які пройшли крізь тяжкі часи та випробування.

Переглядів: 510 | Додав: vaszil1 | Дата: 27.10.2014 | Коментарі (0)