Субота, 04.05.2024, 10:15
Головна » 2015 » Грудень » 04

Люди з фізичними вадами мають щирі серця і теплу душу. Лікування добротою потребують не тільки хворі та самотні, а й цілком  благополучні й здорові люди, в яких душа черства, глуха до чужого горя. Лікування милосердям потрібне і тим, хто не бачить і не чує кривди, болю, несправедливості й горя.

3 грудня у нашій школі проведений позакласний захід "Даруй тепло своїх рук" з нагоди Міжнародного дня інвалідів. Психолом та педагогом організатором  школи  проведено виховну бесіду про людей з фізичними вадами. Метою якої  є привити учням, доброту і чуйність, співпереживання  і щиросердечність, уміння розділити  чужий біль, підтримати у важку хвилину, розрадити в горі й біді.

Разом з учнями виготовлено стінгазету, де вони зуміли висловити свої побажання для людей з фізичними вадами.

Переглядів: 648 | Додав: vaszil1 | Дата: 04.12.2015 | Коментарі (0)