Четвер, 02.05.2024, 18:16
Головна » 2017 » Березень » 22

20 березня 2017р. у Чомонинській ЗОШ І-ІІ ступенів була проведена виховна година з нагоди 100 – річниці подій Української революції 1917 – 1921 років. Вчителька історії Годор Х.Г. розповіла про значення цих подій. Довела, як важливо пам’ятати історію України.

Переглядів: 620 | Додав: vaszil1 | Дата: 22.03.2017 | Коментарі (0)

Учні школи з нетерпінням чекали на проведення щорічного Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру». Метою якого є залучення дітей у цікавий світ математики. Завдання і задачі різного рівня складності дають змогу кожному, як сильному учневі, так і тим хто лише починає пізнавати закони математики, провірити в свої сили та знання. Кожний учасник знає, що це особиста перемога. Характерною рисою даного конкурсу є наявність багатьох задач на логіку, які сприяють розвитку розумових операцій: аналізу, синтезу, абстрагування, порівняння, узагальнення. Конкурс «Кенгуру» має на меті не лише зацікавити дітей математикою, – це і спроба об’єднати навколо вирішення спільних проблем вчителів математики з різних областей України.

Так, 46 учасників нашої школи мали можливість спробувати свої сили та проявити логіку, кмітливість, ерудицію та математичну винахідливість.

Переглядів: 515 | Додав: vaszil1 | Дата: 22.03.2017 | Коментарі (0)

У нашій школі 15 березня 2017р. був проведений позакласний захід « Проголошення карпатськоїУкраїни». Мета заходу: національно – патриотичне виховання учнівської молоді. Також був проведений перегляд документальних фільмів присвячених даним подіям. В кінці обговорили тему. Зробили висновки.

Переглядів: 496 | Додав: vaszil1 | Дата: 22.03.2017 | Коментарі (0)