П`ятниця, 03.05.2024, 00:02
Головна » 2017 » Квітень » 02

На виконання листа управління освіти,молоді та спорту №01/15/189”Про відзначення 500- річчя Реформації» , 24 го березня в Чомонинській ЗОШ І-ІІ  ступенів була проведена акція, тематично- просвітнецький захід в честь висвітлення історії  Реформації.
В організації цього заходу допомагала вчителька біології Бакша М.Т. Прийняли участь учні дев’ятого класу,Чакань Агнесса кантор Чомонинської реформатської церкви, гості Почай Т. К. св’ященник Чомонинської реформатської  церкви .Виступ проходив перед дирекцією , педагогічним колективом та учнями школи.

Наше завдання — перетворити теперішні можливості на справжній громадський рух, познайомити українців із життєвими цінностями Реформації, закликати до оновлення всіх сторін особистого й суспільного життя згідно з біблійними принципами.»
 Реформація є поверненням людини, церкви і суспільства до біблійних стандартів. Це повернення до Особи Ісуса Христа — Сина Божого, відвічного Слова, яке стало тілом. Саме тут її сутність, сенс і сила.

Переглядів: 459 | Додав: vaszil1 | Дата: 02.04.2017 | Коментарі (0)