Понеділок, 29.04.2024, 19:22
Головна » 2017 » Грудень » 06

6 грудня – День Збройних Сил України

Українській Хлопче майбутній солдат

Очима історії та поглянь назад

Бо багато крові пролилося колись

Щоб твої мрії сьогодні збулись

Щоб світило мирне сонце над землею...

…Будь же гідний, хлопче, пам’яті такої

Знай, що Батьківщину треба захищати

І в час небезпеки, як хоробий воїн

Відзовись, як кличе Україна мати!

Мета: відзначити День Збройних Сил України, виховувати патріотичні почуття до рідної землі.

6 грудня – День Збройних Сил України. Бойові традиції Української армії формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни. На сучасному етапі солдати Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх батьків. У цей день ми бажаємо усім військовослужбовуям, усім захисникам рідної України здоров’я, витривалості та мужності.

Переглядів: 498 | Додав: vaszil1 | Дата: 06.12.2017 | Коментарі (0)

Ebben az évben is megérkezett a Mikulás az iskolánkba!

Mindenki ünnepi hangulatban volt, már kora reggel az egész iskola sürgölődött, különösen az 5-A és az 5-B osztály, akik a Mikulás tiszteletére teaestet szerveztek.

1500 órára gyülekeztek a kisdiákok az 5-B osztályban, ahol megterített asztal várta őket, süteményt és üdítőt fogyasztottak. Székfoglaló, ügyességi játékokkal, tánccal múlatták az időt.

A „Mikulás” mézeskalácsot, csokoládét osztott szét a gyerekek között.

Mindenki élményekben gazdagon tért haza.

Переглядів: 579 | Додав: vaszil1 | Дата: 06.12.2017 | Коментарі (0)

2017. december 5-én iskolánkba ellátogatott a Mikulás. Az alsó tagozatos tanulók vidám műsorral fogadták. Volt itt vers, ének, tánc és jelenet. A Mikulás ajándékokkal jutalmazta az ünnepi rajzverseny győzteseit. A műsor végén minden egyes gyerek ajándékot kapott.

Переглядів: 565 | Додав: vaszil1 | Дата: 06.12.2017 | Коментарі (0)