Субота, 04.05.2024, 11:45
Головна » 2018 » Грудень » 05

Традиційно наша школа приєдналась до заходів Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

З метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків, недопущення випадків насильства щодо дітей та підлітків з 25 листопада по 10 грудня в школі були проведені різноманітні заходи в рамках акції «16 днів проти насильства».

Особлива увага під час її проведення приділялася питанням домашнього насилля, тому акція була спрямована проти насилля у сім’ї та формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насилля.

В рамках даної акції було проведено: учнями 3-4 класів підготовлено виставку малюнків «Ні-жорстокості,так- добродушності! », виховна година в 7А класі «Від миру вдома, до миру в усьому світі».

Класоводами проведені уроки-доброти:

Конкурс на кращий малюнок та твіти на тему «Насильство на сімї»

Життя без насильства

Насильство між дітьми

Захист дітей від фізичного і психологічного насильства

Переглядів: 643 | Додав: vaszil1 | Дата: 05.12.2018 | Коментарі (0)