Субота, 20.04.2024, 16:24
Головна » 2019 » Вересень » 20

Сьогодні і у нашій школі відзначили День Миру, що є дуже актуальним сьогодні. З уст учнів пролунали цікаві інформаційні повідомлення та вірші. Урочиста лінійка закінчилася флешмобом, всі учні школи виготовили голуби – миру, які і стали символом сьогоднішнього дня.

Мир на землі — це затишок і тиша,
Це сміх дитячий і душі політ,
Коли поет чарівні вірші пише
Про незвичайний, дивовижний світ.
Мир на землі — це росяні світанки,
Краса і творчість, пісня у гаях.
Мир на землі — це вечори і ранки
Із радістю і щастям у серцях.
Мир на землі — це дім і мама, й тато,
Й любові стільки — просто через край!
Це та земля, де щастя є багато
І в кожній хаті — хліба коровай.
Це та земля, де сміх і пісня лине,
А діти йдуть до школи знов і знов.
Й ніколи у боях ніхто не гине,
Бо там господар — щастя і любов
.

Переглядів: 331 | Додав: vaszil1 | Дата: 20.09.2019 | Коментарі (0)

З 16 по 20 вересня в нашій школі проводився Тиждень протидії булінгу. Психологом школи та педагогом-організатором розроблено ряд заходів для інформування школярів про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) і вироблення в суспільстві небайдужості до проблеми булінгу.

Планом заходів передбачено: перегляд презентації «Поняття булінгу, його види та ознаки», анкетування учнів 7, 8, 9 класів «Я проти насильства», виховна година на тему «Що таке цькування та насильство», перегляд роликів та презентацій до даної теми. Учнями оформлено виставку робіт «Стоп булінг!»

Переглядів: 372 | Додав: vaszil1 | Дата: 20.09.2019 | Коментарі (0)