Неділя, 28.04.2024, 19:48
Головна » 2020 » Лютий » 21

Вікторина-Тема: «Подорож у країну казок» 3-4-их класів

Педагог-організатор: Годор Тімея Балінтівна

Переглядів: 393 | Додав: vaszil1 | Дата: 21.02.2020 | Коментарі (0)

Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.

21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови. Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. В Україні воно також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема мови на українських землях нараховує кілька століть

5-х класів та учителем української мови й літератури Кешеля Т.С.. було підготовлено святкову програму. Із уст дітей лунали слова, що мова – це Божий дар, а мовлення – неоціненний скарб, цілюще джерело.

Українська мова пройшла нелегкий шлях.

Однак, попри всі перешкоди, для багатьох мільйонів людей вона була і є рідною, є мовою їхніх дідів, батьків і буде також мовою їхніх дітей. Ми щиро віримо, що краса і сила української мови пригорне до себе серця мільйонів інших людей.

Переглядів: 316 | Додав: vaszil1 | Дата: 21.02.2020 | Коментарі (0)