Неділя, 05.05.2024, 16:22
Головна » 2021 » Листопад » 21

День Гідності та Свободи в школі відзначили заходами, що нагадали про події, які назавжди залишились в пам’яті українців. 21 листопада – день, коли в Україні почалися дві революції: Помаранчева (2004 р.) та Революція гідності (2013 р.). У цей день в школі проведені такі заходи: години спілкування «Україна – це територія Гідності і Свободи», випуск стінівок, перегляд документальних фільмів, флешмоб «Наш символ Гідності та Свободи». декламували вірші про рідну Україну, загиблих героїв та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

В шкільний бібліотеці оформлений інформаційно-тематичний куточок «Революція свідомості».

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.

Переглядів: 239 | Додав: vaszil1 | Дата: 21.11.2021 | Коментарі (0)