Середа, 08.05.2024, 06:29
Головна » 2021 » Грудень » 10

10  грудня 2021 року  у Чомонинській гімназії відзначили  Міжнародного дня волонтера. В заході взяли участь учні 7-9 класів. Учні  переглянули презентацію «Діяльність волонтерів Закарпаття», ознайомилися з історією створення даної організації, її учасниким, та благодійними  справами, обговорили проблеми сьогодення та можливості благодійництва.
Метою заходу було познайомити учнів з поняттям «волонтер», створити умови для виховання небайдужого ставлення до людей, які  потребують допомоги, стимулювати пізнавальний інтерес до основ моральної  культури.
Щороку учні та педколектив  гімназії долучаються до різного роду благодійних акцій: «Червоний хрест», «Акція  милосердя», «Серце до серця», «На зустріч мрії», «Акція  монетки дітям». До Різдвяних свят в  школі діє традиційна акція  «Різдвяний  подарунок», яка перебачає збір подарункових пакетів для малозабечних учнів та дітей-сиріт.

Переглядів: 228 | Додав: vaszil1 | Дата: 10.12.2021 | Коментарі (0)