Четвер, 09.05.2024, 13:07
Головна » 2023 » Вересень » 25

В Чомонинській гімназії щорічно проводиться місячник «Увага! Діти на дорозі!». В рамках цього місячника в школі з 18.09 по 29.09 2023 року в гімназії пройшов Тиждень безпеки руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму. Класними  керівниками 1-9 класі проведено ряд виховних годин до даної тематики: «Правила дорожнього руху»(5-6), «Учи і поважай правила дорожнього руху» (8-9), «Безпека на дорозі» (7), «Дорога до школи»(1-4).

Маємо за мету, щоб кожна дитина нашого закладу почувала себе у безпеці, знала як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. І, сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

Закликаємо усіх учасників дорожнього руху бути свідомими і дотримуватись правил дорожнього руху!

Бережіть своє життя!!!

Переглядів: 61 | Додав: vaszil1 | Дата: 25.09.2023 | Коментарі (0)