Четвер, 09.05.2024, 11:06
Головна » 2023 » Грудень » 06

З Днем Збройних Сил України! Привітання з Днем Збройних Сил України | 6 грудня | - https://youtu.be/akGAGi-pgnk?si=c4smaOCHp_KhnWpc

День Збройних Сил України 2023

Переглядів: 132 | Додав: vaszil1 | Дата: 06.12.2023 | Коментарі (0)

Читати модно, престижно, корисно!

Так було, є і буде!

Читання — це не тільки прекрасний спосіб проведення дозвілля, а й відмінний інструмент для підтримки фізичного і психічного здоров’я.

Ми не можемо уявити своє життя без книги.

Книги – наші постійні супутники. Книга – джерело знань для школяра, студента, кожної людини. Книга – наш найкращий порадник у всіх життєвих ситуаціях і для школяра, і для зрілої, досвідченої людини. Недарма в народі кажуть: книга вчить як на світі жить ; хто багато читає, той багато знає.

05 грудня Чомонинська гімназія долучилася до Всеукраїнської інформаційно-просвітницької тематичної акції «Національний тиждень читання», яку з 4 по 10 грудня проводить Український інститут книги. Мета цієї акції — консолідувати українське суспільство навколо читання як тренду. Її цьогорічне гасло — "Бути своїми", що означає зв’язок між поколіннями та демонструє єднання українців.

Ми провели зустріч-обговорення прочитаної книги. Рекомендували, ділилися враженнями від прочитаного, розповідали в чому особливість та актуальність кожної книги.

Переглядів: 57 | Додав: vaszil1 | Дата: 06.12.2023 | Коментарі (0)