Неділя, 05.05.2024, 20:54
Головна » 2021 » Листопад » 19 » 20 листопада відзначається Всесвітній день дитини
20 листопада відзначається Всесвітній день дитини

20 листопада відзначається Всесвітній день дитини. В Чомонинської гімназії відбулися тематичні заходи: виховні години «20 листопада-Всесвітній день права дітей», бесіди на тем: «Дитинство під охороною закону», тренінги  «Подорож у країну прав дитини»

Діти –це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна  добра, спроведливості, мужності ми в н6их закладом, залежить не тільки майбутнє нашої країни, а й майбутнє всього кошого світу.

Метак дня: Ознайомити учнів з понятями  «право», «Конституція», «Декларація», «Конвенція»

Виховувати повогу своєї сімї друзів почуття дисциплінованості: Ми зобов’язані дати дитині найкраще,увагу турботу, любов, захіст і постійну підтримку.

Переглядів: 228 | Додав: vaszil1 | Рейтинг: 0.0/0