Четвер, 09.05.2024, 17:20
Головна » 2023 » Вересень » 15 » Олімпійський тиждень
Олімпійський тиждень

У Чомонинській гімназії було проведено «Олімпійський тиждень». Учні впродовж тижня змагались у спритності, отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху , його ідеї та принципи.

У рамках Олімпійського тижня в нашій гімназії вчителем фізичної культури було проведено «Олімпійський урок на тему: «Історія Олімпійського руху». До проведення олімпійського тижня долучились класні керівники. У 1-4 класах було проведено виховні години на тему: «Здоровим бути – з спортом дружити», у 5-9 класах «Досягнення Українських спортсменів». Впродовж тижня учні взяли участь у слідуючих заходах:

 Олімпійський урок 1-9 кл.

 Змагання з міні футболу 5-9 кл. (хлопці)

 Естафетний біг 4х100 м. для дівчат та хлопців.

 Біг на витривалість 5-9 кл.

 Перетягування канату 5-9 кл.

 Змагання з волейболу між командами 7-9 кл.

 Змагання «Олімпійська надія» 5-7 кл.

Олімпійський тиждень був насичений, цікавий та змістовний, а учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій повертались додому.

Переглядів: 66 | Додав: vaszil1 | Рейтинг: 0.0/0