Понеділок, 29.04.2024, 18:32
Головна » 2015 » Жовтень » 20

Початок навчання дитини у школі дуже складний та відповідальний процес у її житті, де відбувається дуже багато змін. Не тільки нові умови життя та діяльності, а й нові стосунки, нові обов'язки. Змінюється соціальна позиція: був дитиною, тепер став школярем; змінюється навчання і виховання: не садочок, а школа де навчальна діяльність стає провідною, обов'язковою та оцінюваною, такою, що розширює права і обов'язки дитини, її зв'язки з навколишнім середовищем. Зі вступом до першого класу змінюється життя дитини, все підпорядковується навчанню, школі, шкільним справам.

Щоб адаптація першокласників стала успішною у нашій школі проводиться психологічна допомога, психологічні діагностики, корекційні ігри та вправи з метою адаптації першокласників до шкільного життя. За проведеними роботами можна зробити висновок, що більшість першокласників 70 % мають високий рівень адаптації, тобто готові до навчання в школі.

Переглядів: 541 | Додав: vaszil1 | Дата: 20.10.2015 | Коментарі (0)