Понеділок, 29.04.2024, 11:56
Головна » 2018 » Березень » 06

Для нашої школи благодійність уже стало традицією. Допомагати потрібно завжди. І не тільки тоді, коли хтось просить. В нашому розумінні благодійність — це не якийсь широкий жест. І справа навіть не в грошах. Є таке поняття як людяність. Так от — вона притаманна лише справжнім благодійникам. Добро творити може кожен, але щоб повірити в силу добра, треба розпочати його творити самому.

Цього разу в нашому навчальному закладі було проведено благочинну акцію для багатодітної  сім’ї - Кващук Корнелії, яка присвятила своє життя дітям позбавленим батьківського піклування. З 2000 року ця жінка виховала 39 підопічних-діток. Зараз на утриманні має 5 синів та дочок. Колективом нашої школи зібрано  і  передано благодійну допомогу: продукти харчування(1000 кг.) До акції залучилися всі небайдужі до цієї історії.

Переглядів: 521 | Додав: vaszil1 | Дата: 06.03.2018 | Коментарі (0)