Понеділок, 29.04.2024, 16:00
Головна » 2018 » Березень » 16

Підсумки Тижня правових знань.

Проведення тижня права було спрямовано на те, щоб поглибити знання дітей про їх права, зазначені в державних документах: зокрема в Конституції України. Цей тиждень - пропаганда, спрямована на всіх громадян нашої держави. А наша маленька «держава» (тобто школа) не стала винятком: було розроблено ряд заходів, що охопили усі ланки освітньої діяльності – від початкової до старшої.

16.03. підведено підсумки Тижня правових знань, відзначено учасників, визначено переможців  у номінаціях «Кращий малюнок»(учні початкових класів), «Краща стінгазета»(старшокласники). Наостанок переглянуто ролик «Що я знаю про свої  права та обов’язки», який  підготували учні 9 класу ,взявши інтерв’ю  від учнів нашої школи.

Переглядів: 550 | Додав: vaszil1 | Дата: 16.03.2018 | Коментарі (0)