Неділя, 05.05.2024, 13:25
Головна » 2019 » Грудень » 03

Щорічно 3 грудня в усьому світі відзначають Міжнародний день інвалідів.

Педагогом - організатором та бібліотекарем школи підготувлено та проведено з учнями всіх класів тематичний діалог «Потреби інвалідів у сучасному світі», мета якого донесення до учнів життєвих проблем людей, які потребують особливої уваги та милосердя, виховання толерантного відношення до таких людей. Школярі ознайомилися із законодавчою базою з цього питання, обговорили проблеми інвалідів у сучасному світі.

Класоводами проведені уроки-доброти,години спілкування до Всесвітнього дня Інвалідів :"Люди з інвалідністю-рівноправні члени суспільства"

Переглядів: 369 | Додав: vaszil1 | Дата: 03.12.2019 | Коментарі (0)

A Csongori Általános Iskolában is megemlékezést tartottunk AIDS világnapjáról. Hadar Géza –biológia tanár felhívta a figyelmet a gyógyíthatatlan betegség megelőzésére.Az AIDS-et 1981. december 1-től különálló betegségként jegyzik.A fertőzöttek száma és a halálozások aránya folyamatosan nő. A kimutatások szerint a HIV-fertőzöttek száma évente mintegy 10 százalékkal növekszik. A fertőzöttek csaknem 95 %-a a fejlődő országokban él. Az AIDS megjelenése óta legalább 50 millió embert fertőzött meg.

Переглядів: 349 | Додав: vaszil1 | Дата: 03.12.2019 | Коментарі (0)