Неділя, 05.05.2024, 17:14
Головна » 2019 » Грудень » 06

2019 december 6-án megrendezésre került a Mikulási ünnepség! Mindenki ünnepi hangulatban volt, már kora reggel az egész iskola sürgölődött. Tamási Marianna alsó tagozatos tanárnő játékosan felidézte a gyerekekkel a mikulás történetét.

Ezt követően az alsó tagozatos tanulók vidám énekkel csalogatták be iskolánkba a Mikulást, akit versekkel köszöntöttek. A Mikulás ajándékokkal jutalmazta az ünnepi rajzokat és leveleket. A műsor végén minden egyes gyereket ajándék várta az osztálytermében.

Переглядів: 357 | Додав: vaszil1 | Дата: 06.12.2019 | Коментарі (0)

Сьогодні вітаємо нашу гордість і найцінніше багаство України-всіх її військовослужбовців. Ви -наші захисники, надія і опора. Ви-хранителі спокою та мирного неба над головою. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: здоров'я, світлого насторою, успіхів на всіх фронтах!

Збройні сили України —
Слава, гордість, міць країни!
Захищають мир, свободу
Служать рідному народу!
Щира шана і подяка
Хлопцям, молодим солдатам,
Що строкову службу чесно
Сприйняли, як борг почесний!
Переглядів: 327 | Додав: vaszil1 | Дата: 06.12.2019 | Коментарі (0)