Четвер, 09.05.2024, 08:48
Головна » 2022 » Листопад » 18

У період війни питання безпеки громадян, у тому числі на транспорті та дорогах, набуло вагомого змісту.

З 14 по18 листопада в  гімназії  було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.

Вся робота впродовж тижня була спрямована на підвищення поінформованості учасників освітнього процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму.

Відповідно до тематики Тижня педагогами закладу  були проведені різноманітні заходи: вікторини, виховні години, ігри-подорожі, бесіди, уроки-застереження. В роботі з учнями були використані різноманітні форми роботи, а саме: ігрові,  інтерактивні форми виховної діяльності з урахуванням вікових особливостей учнів.

Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.

Переглядів: 127 | Додав: vaszil1 | Дата: 18.11.2022 | Коментарі (0)